Informacje o nas

Co robimy

O naszym studio

Głównym obszarem działań naszego studia jest fotografia produktowa. Każdy packshot, który wykonujemy, jest niezwykle starannie dopracowany – wiernie oddaje wszystkie pozytywne cechy produktu. Dbamy o każdy szczegół kompozycji, by jak najlepiej spełniała swoje zadanie marketingowe. W naszej pracy stosujemy nowoczesne metody i stale poszukujemy nowych rozwiązań. Wierzymy, że packshoty powinny przykuwać uwagę potencjalnego klienta w jak najkrótszym czasie, staramy się więc, żeby były jak najbardziej atrakcyjne. 

W zdjęciach reklamowych wykorzystanie interesujących efektów wizualizacji takich jak ghost effect, gra światła i cienia czy technologia 360 stopni zdaje egzamin, dlatego chętnie stosujemy tego typu zabiegi. Jeśli chcesz, by fotografie Twoich produktów były kreatywne, przyciągały wielu klientów i generowały większe zyski dla Twojego przedsiębiorstwa, koniecznie wybierz nas jako wykonawcę. Nie musisz być z okolic Warszawy, żeby zostać naszym klientem. Mamy klientów z całej Polski oraz spoza jej granic. Po prostu prześlij nam swoje produkty! 

Dlaczego my

Fotografujemy (prawie) wszystko

Mamy doświadczenie w fotografowaniu zarówno bardzo małych, jak i dużych przedmiotów; białych, czarnych i kolorowych, przezroczystych i błyszczących; ekskluzywnych i przemysłowych.

Indywidualne podejście do każdego produktu

Nie stosujemy namiotów bezcieniowych i gotowych setów oświetleniowych. Wykorzystujemy specjalistyczne tła i modyfikatory światła. Każdy produkt wymaga indywidualnego oświetlenia, bo każdy produkt jest inny!

Profesjonalny sprzęt i oprogramowanie

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego i studyjnego oraz najnowszego oprogramowania do edycji fotografii. Regularnie kalibrujemy urządzenia, na których pracujemy, aby wiernie oddawały kolory fotografowanych przedmiotów.

Brak minimalnych zamówień

Pracujemy zarówno z dużymi klientami, którzy zamawiają kilkaset zdjęć, jak i z małymi, którzy chcą sfotografować tylko jeden produkt. Dla nas każdy klient jest ważny!

Zdjęcia bez kompromisów

Wszystkie zdjęcia* dostarczamy w wysokiej rozdzielczości, profesjonalnie obrobione, z bezpłatną, bezterminową i nieograniczoną terytorialnie licencją na wykorzystanie na dowolnych polach eksploatacji.

 

* Nie dotyczy zdjęć z modelami/modelkami, które wymagają dodatkowej licencji

Scroll to Top
Przewiń do góry