Fotografia reklamowa

Zdjęcia 360

Zobacz także:

Jeśli chcesz korzystnie przedstawić ofertę swojej firmy, polecamy packshoty. Są to profesjonalne zdjęcia produktowe wykonywane przez nasze studio, które pozwalają na atrakcyjną prezentację sprzedawanych produktów, nie tylko w Internecie, ale również w katalogach czy na billboardach. Celem tego typu fotografii jest rzetelne i wierne odwzorowanie uwiecznianego przedmiotu.

 

Wykonujemy pakiety zdjęć do sklepów internetowych w taki sposób, by jak najlepiej oddać kształt prezentowanej rzeczy oraz jej barwę i fakturę. Co więcej, staramy się, by każdy z packshotów był estetyczny oraz szybko wpadał w oko dzięki swojej przejrzystości oraz ostrości.

 

Na ogół przedmioty prezentowane są na białym tle bądź tło usuwane jest na etapie postprodukcji. Staramy się jednak, aby od początku wyglądały jak najlepiej - dobieramy ich odpowiednie ułożenie, atrakcyjne oświetlenie, odbicie bądź cienie. Proces obróbki wykonujemy bardzo starannie. Pracując na profesjonalnych programach staramy się, aby fotografowany przedmiot prezentował się jak najkorzystniej na billboardzie, w sklepie internetowym czy w katalogu.

Fotografia produktowa

  1. pl
  2. en
photographic.pl

Copyright © photographic.pl

  1. pl
  2. en
Facebook
LinkedIn

photographic.pl

ul. Owalna 35, 05-420 Józefów, woj. mazowieckie